Wyszukaj apartamenty:

-
-

Nowa inwestycja położona jest w zachodniej części miasta. Budynki znajdują się w pierwszej linii zabudowy i bezpośrednio graniczą z obszarem Natura 2000, co gwarantuje, że pomiędzy oknami Twojego apartamentu, a oddaloną zaledwie o 450 m szeroką, piaszczystą plażą, będą rozciągały się tylko tereny zielone. Resort Kołobrzeg – zachwyca nie tylko ultranowoczesną architekturą, ale także bezpośrednim otoczeniem. Ukoronowaniem wszystkich zalet tej lokalizacji jest umiejscowienie apartamentów bardzo blisko morza, co w połączeniu z dużymi przeszkleniami gwarantuje niewiarygodne walory widokowe.

SPOTKAJMY SIĘ W KOŁOBRZEGU …

Kołobrzeg to najpopularniejsza miejscowość w zachodniej części Pomorza. Na ulicach tego miasta można spotkać turystów z wielu krajów, a sama miejscowość tętni życiem jeszcze długo po zakończeniu sezonu.

Sun & Snow Resort Kołobrzeg położony jest w miejscu, w którym natura stworzyła korzystne warunki dla rodzinnego wypoczynku, krótkich weekendowych pobytów lub beztroskich wakacji nad morzem. Lokalizacja inwestycji już teraz
ma olbrzymi potencjał, który dodatkowo znacznie wzrośnie w niedalekiej przyszłości.

Nowe molo – powstanie na zachód od ujścia Parsęty i będzie przedłużeniem ulicy Plażowej. Molo ma mieć ponad ćwierć kilometra długości i dwie plaormy widokowe. W planach jest również stworzenie morskiego tramwaju, który
będzie wozić turystów z jednego molo na drugie.

Aquapark – W odległości 300 m od inwestycji planowana jest również budowa Aquaparku z zespołem nowoczesnych basenów, atrakcjami wodnymi, plażą z podgrzewanym piaskiem, zjeżdżalnią oraz wodospadem.