Wyszukaj apartamenty:

-
-

Wyjątkowy na polskim wybrzeżu obiekt, w którym prestiż, komfort i relaks łączą się w jedno. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa czterokondygnacyjne budynki, charakteryzujące się lekką konstrukcją i dużymi przeszkleniami. Nasi specjaliści zadbali o wysoki standard oraz nowoczesne rozwiązania, co sprawia, że wnętrza są przestronne i doświetlone.

Projektowaliśmy z polotem

Pozostawiliśmy pełną dowolność uznanej grupie architektów, którzy byli  wielokrotnie nagradzani w Polsce i za granicą. Projekt koresponduje z bezpośrednim otoczeniem niewątpliwego piękna polskich plaż. Elementem charakterystycznym budynku są motywy koszy plażowych, które oddzielają każdy z przestronnych trasów. Projekt cechuje również  dbałość o funkcjonalność i łatwość wykończenia każdego z pomieszczeń. Wszystkie z oferowanych apartamentów mają wyodrębnioną strefę dzienną, w skład której wchodzi reprezentacyjny salon z aneksem kuchennym.

Będziesz dumny ze swojego apartamentu

Kołobrzeg Resort oferuje lokale wypoczynkowe w standardzie deweloperskim o zróżnicowanym metrażu i układzie. W pierwszym budynku zaprojektowano 44 jedno, dwu i trzypokojowe apartamenty o powierzchni od 29 do 73 m².
W drugim powstaną 53 jedno i dwu pokojowe lokale o powierzchni od 29 do 72 m². Na specjalne życzenie Klienta istnieje możliwość wyposażenia i wykończenia pod klucz.

Przyjazne dla rodzin

Apartamenty w kompleksie Sun & Snow Resorts Kołobrzeg odznaczają się nie tylko najwyższym stopniem komfortu czy atrakcyjną lokalizacją, ale przede wszystkim są przyjazne dla rodzin. W tym celu starannie wybieramy miejsca budowy, zapewniając niecodzienne widoki oraz najlepsze warunki klimatyczne, sprzyjające rekreacji.

Spraw sobie przyjemność i korzystaj ze wszystkich udogodnień naszych przestronnych i komfortowych apartamentów. Każdy z nich przystosowany jest do pobytu rodzin z dziećmi. Zawiera oddzielne sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię, jadalnię, przestronny salon i łazienkę. Komfortowe warunki z pewnością docenią rodzice i dzieci.